Knihy / Příběhy

BRZO BUDE KRIMINALNI PŘÍBEH, ALE BUDU MOŽNÁ PSAT PO KUSECH, TAKŽE SPIŠ SEM CHODTE ČASTĚJI HAHAHA XDD

Knihy / Příběhy- pro ty co nebaví číst z realné knihy :) 

AHOOOJ.  zde.píšu. nejaké. příběhy. jen tak :) 

JA VIM VŠE JE DIVNY JAK OMAČKA Z POMERANČE A HUB

PODIVNE POCITY, DIVNÁ JSEM JÁ, ŽIVOT JE DIVNEJ 

Šla jsem ráno na kafe s kamarádkami do skvělé kavárny v Praze 10, jo je to jen asi 200m od meho bytu, navíc blízko Václavaku xd. 

Po kafičku jsem jela do jednoho místa kde bývá nejhezčí západ slunce,ted na konci prosince kde sníh je bůhví kde, tak bude hezky. Je tu dost trávy a ničeho na to, abych se pešky vydala někam do neznáma. Bylo teprve odpoledne, tak cestou jsem si koupila sendviče a vodu, powerbanek 3, sluchátka a vše do batohu. 

15:30

zaparkovala jsem svoji nejnovější luxusní škodovku u Penny v tom městě, samozřejme pořádně zamkla svoje káro. Už jsem jen šla na tu rozlehlou louku, přes silnici kde samozřejmě žádné auto nejelo. Sluchátka v uších a batoh na zádech. šla jsem bůhví kam, protože jsem neviděla nic než trávu, oblohu s červánky a zapadající slunce, jenž okolo je obloha zlatavé barvy, ale vše bude hezčí až za pár minut. Šla jsem dál a dál, až jsem uviděla to co jsem chtěla vidět. Zorné pole ve kterém je jen rozlehlá nekonečná louka, pár nízkých stromů bez listí, a obloha dole do fialova, s růžovými skrvrny sem tam, vše jak kdyby tu oblohu potřel zlatou barvou, ale nahoře bylo ještě blankytně modře. Cítila jsem se jako bych měla na vše zapomenout, vykašlat se na problémy a žít si podle svého. Smysl života, smysl života, smysl života, co je ten smysl života? miluju svůj život...

NEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!! BYL TO JEN SEN! 

Byl to jen pouhý sen, kriste... achjo chjo achjo..... proč je život ke mne tak krutyyyyy!!!!


dekuju že jsi to přečetl ažsem do konce xddd ja si tady jen dělám srandu hahah  xpppp

.

Proklétá Dobromila

by: JUST MYSELF W/ MY BRAIN  :)

(někdo hlasoval i pro horor tak mě napadlo i tohle)  nikdy jsem horor neviděla... ALE MUJ MOZEK PROSTE TOHLE VYMYSLELO TAK whatever...

Čekal jsem na tátu, když jel do obchodu. Byl jsem doma, hrál  lolko

ségra v pokoji s kamarádkou, mamka v práci, pátek 13. ledna, to bude den.

Táta přišel, máma taky. Ségry kámoška Dobromila, bude u nás přespávat, nesnášim když u nás přespávají  ségry kámošky, zvlášt Dobromila. S kámoši jí říkáme Zlomílina, protože je zvláštní. Ve škole je šprt ale vůbec se tak nechová, je opak, favoritka ve škole, je i zlá, přesto jí zbožnují. Sedíme všichni u večeře. Fazolová omáčka s řízkem, Dobromily oblíbené jídlo. Je to divné. Rodičům to nevadí, stejně jak mne, protože jsem řekl že nemám hlad. V lednici mám pizzu ze včerejška. Dám si ji až večer. "Nazdárek Adame" řekla Dobromila s dábelským úsměvem. "Ahoj, nechápu proč jsi v mém pokoji bez zaklepání" řekl jsem mrzutě. "Fajn, promin. Jen jsem chtěla říct, at si na mne dáš pozor. Od ted, napořád. Čeká tě překvapení co ti změní život. haha těšim se" odpověděla dábelsky Dobromila. Ignoruju ji v tomhle, dělá to vždy ze srandy. V noci mě vzbudil křik mojí ségry. Rodiče a já jsme šli do jejího pokoje. Všude byla krev, nejvíc na místě kde spala Dobromila. ONA. TAM. NEBYLA. Jakoby se zřítila do země. Pak jsme ji našli na chodbě jak tam leží na podlaze, zraněná ale nebyla, ani škrábanec. "Dobromilo! jak ses sem dostala?! " zařval jsem na ni. Má druhá část mysli je naštvaná, kvůli tomu že tu špiní naši drahou čistou bílou podlahu, jenomže jsem ted na straně té první části mysli, která je ted asi němá.Dobromila je v komatu, probrala se až za 2 minuty. "nic se mi nestalo. vzala jsem si léky a ihned jsem usnula a spadla na podlahu. Ta krev v tvém pokoji je jen můj lék na spánek, vyčistim ti to Lenko. Neboj." řekla Dobromila. Všichni se uklidnili a šli spát. Já ne, neměl jsem ignorovat to varování. Toto už je to varování. Toto je zlý. Já snad poznám krev narozdíl od sirupu na spánek, to snad každej a doufám že rodiče jí v tom nevěří. Její jméno nemá nic společného s ní avšak je to jen jméno.. Dalších pár dní uběhlo jako by se nic nestalo, o Dobrině nic nevím, ale pořád mám obavy.Mám uši našpicované, oči všude. Vím že tohle není normálnií.

V noci jsem měl sen