Knihy / Příběhy

Knihy / Příběhy- pro ty co nebaví číst z realné knihy :) 

AHOOOJ. tady Solongo a zde píšu nejaké příběhy, jen tak :) první příběh- Fantasy/sci-fi/komedie. NEJSEM KOMEDIK TAK SE NEDIV... POKUD NEMAM PRAVDU A JSEM TROCHU, TAK MI TO ŘEKNI..DIKY XD 

ne neni to jen pro holky...je to i pro kluky, horor si čti XD ne netutim te hahaha, to stačí.

**/NE TEN NAZEV BYL DIVNY.. NAPIS NAVRH NA KONTAKT/** 

 PŘIDÁVÁM VÍC A VÍC KAŽDÝ DEN! *skoro*

Je to ze srandy jo -ten začátek XD-tuna makeupu,lacinny aliexpres, tuna chemikalie na obličeji,

Heather vycházela z domu. Venku na ni čekala Meghan. Obě vypadaly vedle sebe jak protiklady.  Heather byla blondýna s tunou make-upu na obličeji a měla styl, na rozdíl od Meghan, která měla pravděpodobně lacinné oblečení od Aliexpresu. Heather snad chce zaujmout každého kluka s tunou chemikálií na obličeji. Heather a Meghan šly do Costa Coffee na cappuccino. Tam potkaly slavného fotbalistu ze školy. Nejlepší fotbalista ve  Stuyvesant High school v New Yorku jménem Austin. "čus holky" řekl. "Heather, ksicht jsi přehnala...vypadáš jak kachna u malíře"řekl Austin. Heather s Meghan se zachechtaly. Austin odešel, holky pily cappuccino. Pak se všechny hrnce, skleničky i talíře v kavárně začaly vznášet a roztříštily se na kusy jako tenké sklo při extrémně hlasitého koncertu Biebera. Všichni v kavárně nadskočili a panikařili. Ze skleniček a hrnců vyskočily malá zvířátka. Pandy, psi, kočky, sovy a všemožného. Jeden pán v bílém oděvu s logem Apple všechny uklidnil. "Klid lidi. Tohle jsou iAnimals. jsou to plyšoví roboti v podobě zvířátek. lze je ovládat všemi zařízení od Apple. Dají se zmenšovat, mluvit a plnit vaše příkazy. Vznáší se a drží se jen u vás. Má pocity a vnímá vaše city. iAnimals stojí jen 900 dolarů. (cca 20 000 kč)" Lidi se zaradovali a křičeli že si to koupí. "tohle není možný! já mám iphone 12 a je rok 2025 a už jsou takovýhle věci! ztráta peněz!" řekla Meghan. "Meghan neblbni! je to ůžasný. žijeme v New Yorku, v jednom z nejlepších, nejmodernějších míst na světě! tohle musím mít!" Přeřekla jí Heather. "jak chceš, tak si to kup. Až ti budou chybět peníze a budeš si chtít půjčit, nechod za mnou". řekla naštvaně Meghan. Druhý den, zašla Heather do iWorldu si koupit iAnimal. Tam potkala Amber s Nikolasem a Braydenem. Trojka šikanujících bláznů. Je jim už dávno přes dvacet let a ještě se chovají jak malé děti. Heather je nenávidí. Bůh ví co si ted kupují, aby mohli šikanovat dál s tím, že obět na to nemá prachy. Heather ignorují. V iWorld shopu byla fronta. Bude muset čekat minimálně půl hodiny. O 28 minut později byla Heather na řadě. Tady stály iAnimals 20 998 kč. Koupila si to. Zaplatila 15 000 kč se svých, zbytek si půjčila od své bohaté kámošky z Česka, jménem Iveta. Když přišla domů, rozbalila bílou krabičku. Byl tam plyšový bílý medvídek. Byla tam i nabíječka, návod, náramek, co vypadá jak iWatch. ihned plyšáka nabila, a aktivovala. Medvídek řekl : "Ahoj. Řekni mi své jmeno prosím". "Heather Heymanová" řekla jsem. "Dobře ted věk, hobby, sociální sítě které používáš a adresu." "17 let. Zpěv, matematika. Instagram, facebook. New street 307/82 New york." POKRAČ.P.

Proklétá Dobromila

SOLONGO

(někdo hlasoval i pro horor tak mě napadlo i tohle)  nikdy jsem horor neviděla...

Čekal jsem na tátu, když jel do obchodu. Byl jsem doma, hrál  minecraft, ségra v pokoji s kamarádkou, mamka v práci, pátek 13. ledna, to bude den.

Táta přišel, máma taky. Ségry kámoška Dobromila, bude u nás přespávat, nesnášim když u nás přespávají  ségry kámošky, zvlášt Dobromila. S kámoši jí říkáme Zlomílina, protože je zvláštní. Ve škole je šprt ale vůbec se tak nechová, je opak, favoritka ve škole, je i zlá, přesto jí zbožnují. Sedíme všichni u večeře. Fazolová omáčka s řízkem, Dobromily oblíbené jídlo. Je to divné. Rodičům to nevadí, stejně jak mne, protože jsem řekl že nemám hlad. V lednici mám pizzu ze včerejška. Dám si ji až večer. "Nazdárek Adame" řekla Dobromila s dábelským úsměvem. "Ahoj, nechápu proč jsi v mém pokoji bez zaklepání" řekl jsem mrzutě. "Fajn, promin. Jen jsem chtěla říct, at si na mne dáš pozor. Od ted, napořád. Čeká tě překvapení co ti změní život. haha těšim se" odpověděla dábelsky Dobromila. Ignoruju ji v tomhle, dělá to vždy ze srandy. V noci mě vzbudil křik mojí ségry. Rodiče a já jsme šli do jejího pokoje. Všude byla krev, nejvíc na místě kde spala Dobromila. ONA. TAM. NEBYLA. Jakoby se zřítila do země. Pak jsme ji našli na chodbě jak tam leží na podlaze, zraněná ale nebyla, ani škrábanec. "Dobromilo! jak ses sem dostala?! " zařval jsem na ni. Má druhá část mysli je naštvaná, kvůli tomu že tu špiní naši drahou čistou bílou podlahu, jenomže jsem ted na straně té první části mysli, která je ted asi němá.Dobromila je v komatu, probrala se až za 2 minuty. "nic se mi nestalo. vzala jsem si léky a ihned jsem usnula a spadla na podlahu. Ta krev v tvém pokoji je jen můj lék na spánek, vyčistim ti to Lenko. Neboj." řekla Dobromila. Všichni se uklidnili a šli spát. Já ne, neměl jsem ignorovat to varování. Toto už je to varování. Toto je zlý. Já snad poznám krev narozdíl od sirupu na spánek s jahodovou příchutí, studuju obor přírodovědný, doma se ale učím matematiko technický, protože si neumím vybrat obor. Má rodina to ale nerozezná. Její jméno nemá nic společného s ní.